USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz Villa Carlos Paz Casa para 9 personas en Villa Carlos Paz Villa Carlos Paz Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz

Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

21

Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz


Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz może pomieścić do 9 odwiedzających i znajduje się 6 km od przyrodniczych atrkacji, takich jak Peko's Entertainment Complex.

Carlos Paz Rugby Club leży w odległości 25-minutowego spaceru, a Puente Uruguay leży prawie 30 min pieszo od domu wakacyjnego. Willa zapewnia również dostęp do takich miejsc kultu jak Parroquia Nuestra Señora del Carmen, w 2 km.

Z okien roztacza się widok na ogród.

Goście mogą samodzielnie przygotowywać posiłki w pełnowymiarowej kuchni w obiekcie. Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz jest położona około 20 min spacerem od restauracji maja morena, która oferuje dania kuchni południowoamerykańskiej. Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz jest położona w odległości kilku przecznic od dworca autobusowego Monaco. Willa dysponuje tarasem, na którym można zrelaksować się po męczącym dniu, a także prywatny basen kąpielowy.

  • Lokalne atrakcje
  • Monumento al Indio Bamba
    644 km
  • Bungalows Peperina
    951 km
  • Keops
    1148 km
  • Bahia del Gitano
    1651 km
  • Puente Uruguay Galeria De Arte
    2323 km
  • Teatro Del Lago
    2265 km
  • Wave Zone
    1481 km
  • Complejo Sandokan
    2430 km
  • Mozart
    2416 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Córdoba
    41 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Usługi rekreacyjne

  • Ogród

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Taras
  • Telewizor LCD

Ważna informacja

Przyjazd: od 12:00 do 21:30
Wyjazd: od 08:00 do 10:00

Często Zadawane Pytania

  • ❓

    Czy Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz posiada bezprzewodowy internet?

    Tak, Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz oferuje Wi-Fi.
  • ❓

    Czy Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz akceptuje zwierzęta?

    Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz nie jest przyjazna zwierzętom.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-09-28
2026-09-29

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Casa Para 9 Personas En Villa Carlos Paz, Argentyna

Zuviria 621, Villa Carlos Paz, Argentyna

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotels-villa-carlos-paz.com

All rights reserved